Konkurs na lapbooka

Zachęcamy do udziału w konkursie na lapbooka "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

Zasady udziału w konkursie „POLSKA - MOJA OJCZYZNA”:

1. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie lapbooka poświęconego Gminie Chełmża ze zwróceniem uwagi na miejsca pamięci, miejsca ciekawe, które są najczęściej odwiedzane, uroczystości, które obchodzone są w gminie, walory przyrodnicze i rekreacyjne.

2. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas I-III oraz IV-VIII mieszkający na terenie Gminy Chełmża.

3. Projekty konkursowe mogą być realizowane tylko indywidualnie.

4. Uczestnik jest zobowiązany przedstawić autorski projekt – lapbook wykonany samodzielnie i niepublikowany nigdzie wcześniej oraz nienagradzany w innych konkursach.

5. Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedną pracę.

6. Pracę można wykonać korzystając z różnych technik łączenia elementów informacyjnych z plastycznymi.

7. Lapbook powinien być wykonany w formacie A4 + rozkładówka.

8. Podpisane prace należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej im. ks. Leona Poeplau w Kończewicach (budynek w Kończewicach) do organizatorów konkursu Pań M. Lipowskiej lub A. Ziołkowskiej.

9. Informacja o autorze pracy (imię i nazwisko, klasa, szkoła) powinna być umieszczona na odwrocie pracy.

10.Termin dostarczenia prac upływa 26.10.2023 roku

11. Zgłoszenie pracy do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie jej przez organizatora oraz jej prezentację na wystawie pokonkursowej, stronie internetowej i Facebooku szkoły - organizatora konkursu.

12. Prace niezgodne z regulaminem lub oddane po wyznaczonym terminie nie podlegają ocenie.

3. Organizator nie zwraca prac.

14. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystości obchodów Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Kończewicach dnia 05.11.2023 roku. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają imienne powiadomienia.

Szczegółowy regulamin znajduje się w załączniku.

Atrakcyjne nagrody czekają!

Zapraszamy!